Еко-графіт. Еко-пакування з вторинно переробленної сировини

Еко-графіт — це матеріал, який поєднує в собі екологічність і властивості графіту.

Графіт — це альтернатива звичайному вугіллю, виготовлена з рослинних відходів або біомаси. Використання еко-графіту має деякі екологічні переваги порівняно з традиційними вугільними матеріалами, такими як зменшення викидів парникових газів та зменшення використання невідновлюваніих ресурсів.
Gакети кур'єрські "Еко-графіт" .
Серед великої різноманітності полімерної упаковки окрему нішу займає Еко-упаковка.
Наша компанія є флагманом у цьому питанні.
Наша новинка Еко-графіт — це продукт вторинної переробки сировини.
Наша екоформула — це продукт високої якості з щільного поліетилену, що нічим не поступається за якістю пакетам з первинної упаковки.

Дбаючи про навколишнє середовище наша команда створила ідеальну упаковку, що поєднує в собі екологічність і прекрасні візуальні характеристики. Усі еко-пакети Грінтекс активовані під друк доступні за ціною та завжди в наявності. Вся продукція Грінтекс екофрендлі та повністю переробляється.

Ми нарешті готові Вам представити наш новий продукт — пакети кур'єрські "Еко-графіт" .

Еко-графіт — це 100% переробленої сировини, яка турбується не тільки про чистоту нашу з вами рідної України, але й про наші гаманці. Все те, що кожен раз ми викидуємо до сміття на пошті, всі пакети, що вже не мають потреби або вигляду - все переробляється і лягає в основу нашого прекрасного продукту).