НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

Сучасний парк виробничого обладнання «Грінтекс» постійно модернізується і розширюється. Планомірно вдосконалюється якість продукції, що випускається, поліпшуються її споживчі властивості. За рахунок застосування в роботі найбільш передових технологій, наші ціни завжди залишаться для вас на прийнятному рівні.
Загальна площа займаних виробничих приміщень більше 2000 м2. До складу робочої площі входить власна лабораторія і ділянка ППР, з усією необхідною ремонтною базою. Наявні потужності дозволяють нам ні на хвилину не затримувати виконання Вашого замовлення в термін, за якістю виконання якого постійно стежать наші висококваліфіковані фахівці які завжди будуть раді Вас бачити у себе на виробництві.


ISO 9001:2015
Якість підтверджено ДСТУ ISO 9001:2015
Кожному постачанню завжди передує перевірка безпеки нашого продукту, яка здійснюється у відділі контролю якості продукції, що випускається (ОКК). Гарантію якості підтверджують всі необхідні дозвільні документи. Всі люди, які беруть участь в процесі виробництва продукту для Вас, соціально захищені і для них створені всі умови з охорони праці.
Обсяги виробництва продукції підприємства постійно зростають. Компанія розвивається незважаючи на те, що з початком військових дій на Сході України підприємству довелося змінити географію своїх виробництв.

Логістика

Географія розміщення наших виробничих площ дозволяє забезпечувати всю Україну з мінімальними витратами з логістики.

Тепер виробництва компанії «Грінтекс» знаходяться в м. Київ, м. Ровно та м. Маріуполь. Крім усього іншого це забезпечує логістичні переваги для клієнтів компанії в різних куточках України.

Нам довіряють

Понад 600 компаній вибрали «Грінтекс» базовим партнером по виробництву полімерної упаковки. Цінуємо довіру, інвестуємо в зміцнення взаємовигідних зв'язків.
Поліетиленова плівка
Стретч плівка
Чорно-біла плівка
  • плівка для кур'єрських пакетів
  • плівка для мульчировани
OCHI.ONE
made by
© 2009–2022, ТОВ «Грінтекс»