Гарантії

Відділ контролю якості та технології та виробництва має великий технологічний досвід з питань виготовлення і застосування полімерних плівок.
Відділ має великі ділові зв'язки з провідними світовими та вітчизняними виробниками полімерної сировини. Наша лабораторія, укомплектована новітнім сучасним обладнанням, виробляє вхідний контроль матеріалів, вихідний контроль готової продукції, а також контролює необхідні параметри під час процесу виробництва.

Ми контролюємо властивості і характеристики плівки, що відповідають за міцність, коефіцієнт ковзання і якість зварних швів, що дозволяє нам на виході отримати якісний продукт, який задовольняє всі вимоги клієнта.

ISO 9001:2015
Якість підтверджено ДСТУ ISO 9001:2015

наші переваги

Ми знаємо практично все про виробництво полімерної упаковки і готові декларувати і забезпечити для кожного клієнта вагомі переваги
 • Якість продукції
  При виробництві нашої продукції, ми в першу чергу, дбаємо про її якість. Завдяки нашій лабораторії ми оперативно проводимо контроль якості продукції на етапі її виробництва. Підсумкова якість продукції регулюється системою контролю якості ISO 9001
 • Гнучкість і оперативність у прийнятті рішень
  Завдяки управлінському досвіду і кваліфікації персоналу ми знаходимося «на гребені хвилі» і готові оперативно вирішувати запити постійно мінливого зовнішнього середовища. Стежимо за трендами, розуміємо структуру ринку, модні течії у виробництві і реалізації продукції.
 • Високий рівень логістики товарів
  Ми цінуємо наших клієнтів та їх час. Розміщуючи заявку у нас, можете бути впевнені: замовлення буде доставлено в строк і абсолютно безкоштовно.
 • Можливість поставляти продукцію дрібними партіями
  Наше обладнання дозволяє швидко і оперативно перебудовуватися з замовлення на замовлення, тому ми можемо напрацьовувати мінімальні партії для клієнтів від 300 кг плівки і від 10 кг стретча.
 • Гнучка цінова політика
  Ми є виробником і можемо самі задавати вектор цінової стратегії для кожного конкретного замовлення. Спецпропозиції і гнучка адаптація під запити клієнтів допомагають нам давати одні з кращих умов на ринку.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  Наша продукція є нестандартним товаром, тому передбачає спочатку індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наша головна стратегія підприємства заснована на задоволенні потреб кожного клієнта.

Нам довіряють

Понад 600 компаній вибрали «Грінтекс» базовим партнером по виробництву полімерної упаковки. Цінуємо довіру, інвестуємо в зміцнення взаємовигідних зв'язків.
Поліетиленова плівка
Стретч плівка
Чорно-біла плівка
 • плівка для кур'єрських пакетів
 • плівка для мульчировани
OCHI.ONE
made by
© 2009–2022, ТОВ «Грінтекс»